Presa locală  a anunţat azi că românca a ”bătut” mai multe indience frumoase şi celebre la un casting pentru comedia ” O Teri”, peliculă regizată de nimeni altul decât fratele lui Salman Khan.
Se pare că au fost şi nemulţumiri în acest sens. Cea care a luat foc din cauza româncei este nimeni alta decât Elli Avram, o actriţă-model care de mult visează să fie băgată  în seamă de cel mai râvnit burlac, Salman Khan.
Prezentatoarea PRO TV va apărea de-a lungul filmului mai mult dansând, dar nu cu Salman ci cu rivalul în dragoste ale acestuia, conform scenariului, de asemenea ea va şi cânta o melodie indiană.
Conform jurnaliştilor asitaici, costumele Iuliei au fost realizate special de doi dintre cei mai tari designeri indieni, Ashley Rebello şi  Alvira Agnihotri.
”Românca a început deja repetiţiile în studio pentru înrtegistraea cântecului care se numeşte ” Umbaakam” şi exersează din greu coregrafia cu Remo D”Souza, cel mai bun în acest domeniu din India”, au mai scris jurnaliştii.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.