Soția lui Whats Up vrea să mai aștepte până să devină mamă, lucru care nu prea e pe placul intrepretului. Acesta a recunoscut totul pentru prima oară de când s-a căsătorit.

Soția lui Whats Up nu vrea încă să devină mamă

„Tătic mă văd tot de şapte ani, numai că soţia mea de şapte ani consieră că este încă mică. Eu în continuare îi spun Ea speră că la 35 de ani o să fie ceva mai înaltă, o să îmi ajungă până la umăr şi o să poată să îmi facă şi mie doi copii pentru că noi suntem la rând să avem gemeni”, a declarat What’s Up la Antena Stars.

Artistul a vorbit și despre nunta cu Simina. „Însurat mă vedeam de cel puţin 7 ani, de când am început această frumoasă relaţie frumoasă cu soţia mea, numai că au durat vreo 6 ani până în momentul în care ne-am permis, să zic aşa, să facem o nuntă pe gustul meu. Simina îşi dorea să facem nunta de ceva vreme, numai că eu i-am spus că nu o să facem niciodată aşa, doar să fie nuntă. Doar pentru nişte foi nu trebuie să facem pe repede-înainte”, a mai spus artistul.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.