„A fost un meci greu. În prima repriză am fost peste ei. CFR n-a a vut nici un şut pe poartă. La Petrolul tot timpul este presiune, atât din cauza suporterilor, cât şi a Am luat primul galben după ce l-am întrebat pe arbitru de ce i-a dat galben lui Teixeira. S-a schimbat tot după prima eliminare. Am fi avut nevoie de Felipe Teixeira în următoarele meciuri”, a declarat jucătorul Petrolului, Geraldo Alves, la postul Look TV.

„Lupii galbeni” n-au renunţat la Ovidiu Hoban. Chiar dacă mijlocaşul a fost exclus din lot, Geraldo speră că se va întoarce la gruparea prahoveană.

„Avem o relaţie foarte bună cu managerul Nicolae. Îmi pare rău că suporterii au intrat un conflict. A fost un moment de nervi între Hoban şi Marius Nicolae. Sper ca în zilele următoare să revină la echipă. În fiecare familie este şi ceartă”, a adăugat Geraldo Alves.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.