Pentru Carmen Trandafir s-au schimbat priori­tăţile, de când a devenit mamă. A lăsat-o mai uşor cu muzica pentru a i se dedica Anei, fetiţa ei şi a comentatorului sportiv Emil Grădinescu. “În ultimii ani m-am dedicat mai mult rolului de mămică. Ana m-a marcat pozitiv. Când plec de acasă, abia aştept să mă întorc”, ne-a mărtu­risit cântăreaţa. Totuşi, Carmen lucrează la un album cu melodii de leagăn scrise de o rusoai­că, pe care se vor auzi şi primele cuvinte rostite de fiica sa.

Carmen Trandafir şi fetiţa ei, Ana

Despre Ana spune că, deşi are numai doi ani şi două luni, este leşinată după sarmale: “Ana are nişte preferinţe culinare mai ciudate pentru un copil aşa mic. Ceapa verde şi roşia le-ar mânca ca pe măr, iar din lămâie muş­că fără să se strâm­be… A, şi este înne­bu­nită după sarmalele cu mă­măligă, ar mânca numai asta”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.