Elena a avut ieri botezul fiului ei, Nicholas, la care a purtat o rochie lungă, de un verde pal, elegantă şi extrem de frumoasă, dar astăzi a strălucit de-a dreptul.
Solista merită cu siguranţă un loc fruntaş în topul celor mai frumoase vedere mirese.
Artista şi-a ales cu atenţie ţinutele şi accesoriile pe care le va purta astăzi şi a declarat că va purta două rochii şi două perechi de pantofi.
„Mihai Albu mi-a făcut o pereche de pantofi speciali pentru dans, cu talpă antiderapantă pentru că, aşa cum am spus, voi avea o coregrafie destul de complicată. Cu toate astea, nu am renunţat la tocuri, care vor fi de 13 centimetri. Pentru biserică am optat pentru o pereche de pantofi Fendi”, spunea recent Elena Gheorghe.
Foto: Ionut Constantin
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.