„Maxi nu a primit nici un telefon de ziua lui de la Prigoană. Am vrut să i-l trimit să il vadă şi tăticul lui a refuzat. Am plecat de acasă de prea mult rău. Prigoană îmi bătea băiatul. Într-o seară, credeam că cel mic are otită. Nu, îl pocnise tatăl lui într-un magazin de jucării, pentru că luase un obiect de pe raft şi pe care nu a vrut să i-l cumpere. Eu aş vrea ca Prigoană să nu mai facă asta. Nu cred că suferă după copiii lui. Îl rog încă o dată să vină să facă parte din viaţa copiilor, chiar dacă noi nu vom mai fi soţ şi soţie”, a povestit Adriana Bahmuţeanu, la „Acces Direct”.
„Eu nu l-am obligat să divorţeze. Situaţia tensionată de acasă m-a determinat să plec câteva zile de acasă. Şi-a făcut-o cu mâna lui, pentru că daca am fi discutat nu se mai ajungea aici”, a mai spus Bahmu.
Citeşte şi: Silviu Prigoană a vorbit pentru prima dată despre DESPĂRȚIREA de Adriana Bahmuțeanu! „Când m-am întors de la birou, nu mai era nimeni acasă!”
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.