“pAnda mAdam” este una din cele  mai cerute piese la radiourile NRJ, cu un succes mai mare chiar și decât Katy Perry, Enrique Iglesias sau Flo Rida. Hitul româncei se aude peste tot, în cluburile din Beirut, dar și în aer liber, în Piața Roșie din Moscova.
Se pare că un mare merit l-a avut și clipul solistei, unul din cele mai elaborate în ultimii ani. Filmat în mai multe țări străine, cu personaje reprezentative pentru toate continentele și rasele de pe pamant, clipul conține un mesaj de toleranta globala.
“Panda este simbolul comuniunii tuturor raselor de pe pamant: este și alb, și negru, și are ochi asiatici”, declară solista.
Piesa Andei Adam a intrat, de altfel, și în playlisturile radiourilor din Franța și Tunisia, urcând încet, dar sigur, în clasamentele muzicale.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.