rihanna„Cântăreţele trebuie să fie sexy pe scenă pentru că aşa se impune, pentru că ăsta e trendul, pentru că Rihanna foloseşte body, şi Beyonce la fel! Şi noi, uitaâdu-ne afară la ce se întâmplă, e normal să preluăm ce vedem. Dar treaba cu body-ul e deja învechită. Acum, de exemplu, se poartă chilotul cu talie înaltă, cu o bustieră sau sutien. Asa se îmbracă Rihanna în ultimul turneu”, a declarat Delia pentru perfecte.ro.

Totuşi, Delia Matache crede că body-ul este cea mai bună variantă ca să arăţi sexy pe scenă. „Se poarta să ni se vadă picioarele, indiferent că ne place sau nu, indiferent dacă că ne-am săturat sau nu. Poţi să porţi şi pantaloni scurţi, dar, în general, pantalonul scurt taie din picior şi ia din lungime, aşa că foloseşti un body. Este un lucru pe care îl îmbraci pentru că nu ai ce altceva să pui pe tine ca să se vadă sexy!”, a mai spus Delia.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.