«Sărută senzaţional, dar se lasă greu»

“Mi-a plăcut mult în America şi mai ales în Los Angeles. Andreea Mantea e o femeie minunată, senzuală, care sărută senzaţional, dar se lasă greu. Te face să te simţi un bărbat special. Este o persoană sociabilă şi frumoasă, o femeie deosebită şi unică în felul ei. Cel mai frumos moment cu Andreea din toată emisiunea a fost concertul lui Celine Dion. Am avut ocazia să aud o voce minunată, împreună cu o fată minunată şi cu bun simţ.Singurul cadou pe care i l-am oferit a fost prima mea medalie de judo. Am considerat că este un cadou de suflet şi care mă reprezintă pe mine”, povesteşte Gore.
Luptătorul nu a renunţat la visul de a-i deveni iubit Andreei, chiar dacă asta ar însemna să i-o sufle lui Cristi. “Niciodată nu se ştie ce se poate întâmpla… Orice este posibil!”

Pistolar de elită

Cu peste 15 ani experienţă în Ministerul de Interne, sportiv la Dinamo, instructor de judo, Gore speră să se transfere la SIAS, departamentul de elită al Poliţiei Române, unde sunt cei mai buni trăgători.
Gore (stânga) plănuieşte să ajungă în rândul luptătorilor SIASEXCLUSIV LIBERTATEA | Doi luptători SE BAT pe Mantea
Acesta va începe un stagiu de pregătire pentru a învăţa să folosească armele. Reporterii ziarului Libertatea l-au întâlnit pe Gore la Cupa Structurilor Speciale, unde a fost sponsor: “Le-am dat la băieţi stimulente”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.