La evenimentul de lansare găzduit de magazinul de pe Oxford Street, Kate a avut alături numeroase prietene, printre care s-au aflat Naomi Campbell şi Sienna Miller, îmbrăcate în rochii argintii.

Kate Moss şi-a făcut apariţia într-un costum negru cu inserţii strălucitoare pe care l-a accesorizat cu o pereche de pantofi cu toc înalt şi le-a dorit celor prezenţi: “Happy shopping”.

Noua colecţie este disponibilă de astăzi în magazinele Tophop şi Nordstorm din Marea Britanie, iar fashionistele care nu au ocazia să ajungă la Londra în următoarea perioadă pot comanda piesele de pe Nordstorm.com şi Net-a-porter.com.

Foto: Northfoto

 

VEZI mai multe fotografii pe viva.ro

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.