„E dificilă viața la 16 ani, mă cert cu mama, vreau să-mi fac un tatuaj și nu mă lasă. Îmi place de Bendeac și pentru el, adică nu doar pentru el, am venit la X Factor”,  a spus Bianca înainte de a intra pe scenă.

Susținută în culise de mama sa, atunci când Bianca pășește pe scenă și le povestește juraților cum cântă doar acasă și în prezența prietenilor apropiați, doamna Stoica are o remarcă din care putem înțelege multe: „Spune-le, Bianca, spune-le cum vine Poliția la ușă!”, a spus ea la Antena 1.

Citește și

Povestea lui Ovidiu Ionescu, medaliat cu argint la Europenele de tenis de masă. „Părinții și-au vândut casa pentru a-i plăti antrenamentele în Germania”

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.