În luna ianuarie a acestui an, omul de afaceri Marcel Toader a finalizat divorțul de solista de muzică populară Maria Constantin. După separarea de aceasta, el și-a făcut o nouă iubită, însă acum a anunțat că s-a despărțit de aceasta.

La emisiunea Xtra Night Show, de la Antena 1, Marcel Toader, care s-a autoevacuat din apartamentul în care locuia, a afirmat că o bănuiește pe cea care i-a fost iubită că ar fi fost infiltrată în viața și în casa lui de grupul infracțional despre care a afirmat că vrea să îi ia locuința.

„O persoană cu care te înţelegi, dintr-o familie ok, să dispară dintr-o dată în neant fără nici un fel de explicaţie. A fost o relaţie simplă şi elegantă. Mi s-a spus într-o zi că a ieşit din bloc. Ea nu avea cum să intre în bloc fiindcă că nu avea chei. După ce ne-am despărțit, ea mai venea în bloc. Ce caută în zona aia dacă nu locuieşte în zona aia. Ce căuta ea în blocul meu?”, a declarat Marcel Toader.

„Femeia nu este a nimănui. Ea lucrează şi ea într-o zonă asemănătoare. Vorbim de o persoană foarte inteligentă, foarte educată”, a mai dezvăluit omul de afaceri despre fosta sa iubită.


Citește și: Editorial de Claudiu Săftoiu. Hoția defăimează România – ”delictul de țară” deja legiferat


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.