Realizatorul emisiunii „În gura presei” a fost sărbătorit în direct, la Antena 3, în emisiunea „Sinteza zilei”, unde, deși a recunoscut că nu i-a plăcut niciodată ziua lui de naștere, a avut parte de câteva surprize.
Colegul și prietenul său Mihai Gâdea a prezentat pe post fotografii în care telespectatorii l-au putut vedea pe Mircea Badea în mai multe etape ale vieții: la grădiniță, la școală, în vacanță la țară, mulgând vaca, dar și în camera sa, înconjurat de poze cu femei dezbrăcate.
„Ai mei (n.r- părinții lui Mircea Badea) au vrut să mă facă de râs mai mult decât mă pot face eu în fiecare seară, în emisiune”, a spus vedeta Antenei 3, după ce a aflat că părinții lui i-au oferit fotografiile lui Mihai Gâdea pentru a le prezenta în emisiunea „Sinteza Zilei”.
Foto: Capturi Antena 3

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.