Muzicianul Tavi Clonda, care a devenit tătic pentru prima oară anul trecut, a început anul în forță.

tavi Clonda s-a înscris la selecția națională Eurovision 2018 și vrea să reprezintă România la cel mai important concurs muzical de pe bătrânul continent.

Soțul prezentatoarei de televiziune Gabriela Cristea a făcut anunțul pe pagina sa de Facebook. El va participa la selecția Națională Eurovision 2018 cu o melodie care se numește „King”.

„Dragilor, sunt bucuros să vă anunț că anul acesta vom participa la Selecția Eurovision cu piesa “King”  #king #taviclonda #eurovision2018″, a spus Tavi Clonda, care locuiește într-o casă foarte frumoasă cu familia sa.


Citește și: Atunci și Acum: Călin Popescu Tăriceanu, de la pasiunea pentru mașini, la adversar declarat al președintelui Iohannis


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.