Cristian Dănălache a marcat pentru Daejon Citizen
Fotbal Libertatea > Sport > Fotbal

De Petre Dobrescu, . Ultimul update Duminică, 26 martie 2017, 18:52

Cristian Dănălache a marcat pentru Daejon Citizen, în partida pe care echipa sa a pierdut-o, în deplasare, 1-2, în faţa formaţiei Gyeongnam, în etapa a patra a ligii secunde din Coreea de Sud.

Gyeongnam a învins Daejon Citizen în etapa a patra a ligii secunde din Coreea de Sud, scor 2-1. Unicul gol al oaspeților a fost marcat de Dănălache, în minutul 80 şi şase minute mai târziu a fost înlocuit.

Golurile învingătorilor au fost reuşite de Marcao ’81 şi Do-Youp Kim ’84. După disputarea a patru etape, Daejon Citizen se află pe locul şapte, cu patru puncte.

Citiți și Un atacant român uitat de toți face senzație într-un campionat îndepărtat. E printre golgheteri, și azi a dat 4 goluri!

Dezvăluiri șocante! Tudor Gheorghe, drogat cu heroină și dezbrăcat în cadă: „Dădeam din mâini, mi s-a rupt filmul!" » Incredibil ce a urmat
Asistente filate cum își bat joc de bolnavii Covid! Imagini de nesuportat!
PARTENERI - PLAYTECH
Horoscop 21 octombrie 2020. Berbecii au tot felul de complicații legate de banii câștigați prin efort propriu