Jucatorul (foto) a fost legitimat si cedat de ASFC Universitatea, si nu de societatea lui Netoiu, desi „Comandantul” a fost cel care a umflat potul in „afacerea Claudiu Niculescu”.
Cum Dinel Staicu a preluat ASFCU, cu active si pasive, este bun de plata. Desi dezamagirea este foarte mare, oficialii clubului spun ca decizia trebuie luata ca atare, cu toate ca nu vor sta cu mainile in san. Deja s-a luat legatura cu un avocat pentru a apara interesele clubului si vor vedea ce se va face zilele urmatoare.
Pana atunci insa, dupa cum afirma „vicele” Adrian Mititelu: „Vom face apel in prima faza. Daca nu se rezolva nimic suntem buni de plata. Deci vom plati, dar il vom actiona, pe cale civila, in judecata, pe Gigi Netoiu”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.