După ce Cove şi Adelina au participat la emisunea „Cireaşa de pe tort” de la Prima TV, el fiind gazdă, iar ea invitată, s-a iscat o adevărată dispută. Adelina a declarat despre Dana, cea alături de care Cove şi-a primit invitaţii, că este iubita lui. Acest lucru se pare că l-a deranjat pe actor: „Celebra gânditoare Adelina fostă Vârciu, actuală Pestriţu, viitoare Vârciu emite cu inteligenţa ei bine-cunoscută afirmaţia că «Dana este iubita mea»”, scrie Cove pe Facebook.

Bineînţeles că Adelina a recaţionat imediat, fiind deranjată de ironia lui Gabriel Coveşeanu.

0-294586-cove2.jpg„N-am insinuat nimic. N-am stat să urmăresc ce făceau cei doi, dar din moment ce îţi inviţi în casă o femeie şi o pui să gătească pentru tine, nu puteam să mă gândesc decât că e iubita lui. Ce mă uimeşte cel mai tare este că am făcut această afirmaţie de faţă cu el şi n-a avut nicio reacţie la momentul respectiv. Acum se trezeşte, după două luni de la filmări, să se ia de mine. Dacă voia să zică ceva, putea s-o facă atunci. Dacă el are ceva de ascuns, e problema lui”, a declarat Adelina Pestriţu pentru ring.

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.