Bătrânul a plecat duminică dimineața la biserică, iar fiul lui a mers la un megazin din zonă, unde și-a făcut un ultim capriciu, a băut o ciocolată caldă. S-a dus apoi înapoi acasă și s-a sinucis, a dezvăluit targovistenews.ro.

O cumnată l-a găsit spânzurat

Bărbatul a fost găsit spânzurat de o cumnată. „M-a sunat soția mea și mi-a zis: «Vino acasă că s-a spânzurat fratele tău!» L-am văzut, a fost la magazin aici, să bea o ciocolată caldă, a intrat în curte și a durat 10-15 minute cred. Mă gândesc că a premeditat treaba asta”, a spus fratele celui dispărut.

A fost chemată imediat ambulanța, dar medicii n-au mai putut face nimic pentru respectivul. Nimeni nu-și explică de ce a făcut gest, fiindcă avea o gospodărie înstărită și n-avea probleme cu banii.


VIDEO/ Patru tați au „născut” un proiect. Dan, Alex, Cezar și Daniel sunt 4DADS COOL

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.