Imediat după ce a postat imaginea, fanii au felicitat-o și i-au transmis multe urări. Cei mai mulți i-au spus cât de bine îi stă în rolul de mămică.

„Perfectă poza! La mulți ani, Simo! Să rămâi la fel de fericită și sănătoasă!”, “La mulți ani și multă sănătate și fericire alături de cei dragi și tot ce îți dorești să se îndeplinească!”, “La mulți ani, 41!”,“La mulți ani cu sănătate! Să ai parte de tot ce e mai bun în lume! Te iubim!”, “La mulți ani fericiți și împliniți! Te urmăresc la TV, si întotdeauna am crezut ca ai 30. Să fi sănătoasă! Aniversare fericită alături de cei dragi!”, au fost doar o parte dintre urările pe care le-a primit prezentatoarea, scrie Cancan.

Simona Gherghe și Răzvan Săndulescu au devenit părinți în urmă cu un an și patru luni și se gândesc să mai conceapă un copil. Ea a mărturisit că rolul de mamă este cel mai important din viața sa.


CITEȘTE ȘI: Banii de consolidări ai Bucureştiului, investiți în …viitor! Gabriela Firea bagă 750.000 de euro în senzori seismici care culeg date pentru inginerii constructori


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.