Potrivit reporterilor eMulte.ro, Andreea a vrut să fie machiată de Adrian Pescariu, moft care l-a costat pe iubitul său 1.500 de euro. Şi cum nu ar fi fost de ajuns, sexy-bruneta a mai vrut gene false cu pietre Swarovsky (500 de euro), aduse, la comanda specială a lui Pescariu, tocmai din Liban, şi meşa Monicăi Columbeanu (300 de euro) pentru o podoabă capilară de invidiat.

Şi cum cei doi urmează să se căsătorească la anul, mofturile viitoarei soţii nu se mai pot considera simple fiţe! Mitea le-a îndeplinit pe toate fără să crâcnească, în schimbul promisiunii Andreei că nu-şi va mai expune nurii în public.

0-191230-1.jpg0-191231-2.jpg

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.