Alina Sorescu are planuri mari de viitor: "Îmi doresc 3 copii"

Alina Sorescu vrea să aibă în continuare o carieră de succes, chiar dacă se mărita în toamnă. Cântăreaţa speră să se poată dedica atât profesiei, cât şi căsniciei cu Alexandru Ciucu, iar în câţiva ani visează să aibă casa plină cu copii.

"În viitor visez să am o carieră înfloritoare fie că este în muzica sau în tv. Visez ca muzica mea să fie pe buzele tuturor, atemporala şi mai visez să am trei copii", a spus Alina Sorescu pentru replicavedetelor.ro

Cât despre pregătirile pentru nuntă, vedeta susţine că îi dau bataie de cap , însă speră ca totul să iasă perfect în cele din urmă.

"Pregătirile de nuntă merg bine. Ne-a luat pe nepregătite faptul că noi am lăsat timpul să treacă şi nu am ales exact locaţia. De exemplu nu ştiam că restaurantul se închiriază cu aproape un an înainte şi tot aşa, însă soluţii se găsesc iar noi vom rezolva toate problemele", a adăugat aceasta.

Votează articolul!

micapublicitate.ro
 
ziare powered by Distinct New Media