Huidu şi Găinuşă îi iau la mişto pe Badea, Gâdea şi Ciutacu. Badea le răspunde cârcotaşilor

0-287159-a.jpgMihai Găinuşă şi Şerban Huidu au început noul sezon în forţă, şi cum ar fi putut să o facă mai bine, dacă nu cu un atac direct la trio-ul Mircea Badea, Mihai Gâdea şi Victor Ciutacu. Pentru promovarea emisiunii matinale de pe Kiss Fm, cârcotaşii i-au luat un pic la mişto. pe cei trei antenişti. Iată cum sună promo-ul celor de la Kiss FM (foto stânga):

"Cronica Cârcotaşilor prezintă Marele Circ de Stat. Doamnelor şi domnilor, intră în arenă trupa de contorsionişti TrioAntena. Maeştrii şpagatelor, Badea, Gâdea şi Ciutacu sunt mai elastici ca elasticul. Vă vor convinge imediat că ei chiar nu au coloană vertebrală. Cârcotaţii plonjează din nou în circul naţional. Din 23 august Huidu, Găniuşă şi Paraschiv fac triplu salt mortal, dimineaţa la Kiss Fm".

Astăzi, Mircea Badea şi-a întrebat cititorii pe blog dacă "stârpitura ginerică şi orătania din subordine şi-au făcut un fel de promo care se refera la mine, Ciutacu si Gâdea?". Cititorii i-au confirmat, iar realizatorul "În gura presei" nu a rezistat tentaţiei de a le răspunde lui Huidu şi Găinuşă, printr-o imagine sugestivă (foto jos):

0-287154-b.jpg

Care glumă ţi se pare mai bună?

Foto: kissfm.ro, mircea-badea.ro.

Votează articolul!

micapublicitate.ro
 
ziare powered by Distinct New Media