Astfel, după ce am văzut-o pe Anamaria Prodan cu părul lung și drept, așa cum puțini și-ar fi imaginat-o vreodată, acum a încercat și varianta părului lung și ondulat.

Soția antrenorului de fotbal Laurențiu Reghecamp, care are interzis la fuste scurte și decolteuri adânci, chiar a postat o fotografie pe pagina sa de Facebook, acolo unde fanii au apreciat-o, chiar dacă unii preferau tot varianta “palmier”.

Totuși, privirile au fost atrase de încălțămintea impresarei de fotbal, niște pantofi cu blăniță, care au făcut deliciul prietenilor săi virtuali.

Anamaria Prodan, cu părul lung și ondulat.

Anamaria Prodan, cu părul lung și ondulat (Facebook.com)

Dar problema e în altă parte! Sexy-impresara nu mai are voie să fie… sexy decât în rochii lungi, trening și jeans. Anamaria Prodan a încurcat-o cu fiul său, care e gelos și vrea ca mami să fie numai a lui.

Anamaria Prodan nu mai iese din casă decât cu acordul lui Laur junior, fiul său de nouă ani. Mai precis, Bebeto îi dă ”ok-ul” să plece la întâlniri… doar după ce-i analizează, atent, ținutele.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.