Andreea Antonescu, mesaj emoționant pentru tatăl mort. Astăzi ar fi fost ziua bărbatului, iar interpreta suferă cumplit pentru că nu îi mai poate ura acestuia La mulți ani. Vedeta a făcut ublică și o imagine, în care apare alături de toată familia.

Andreea Antonescu, mesaj emoționant pentru tatăl mort.

Andreea Antonescu, mesaj emoționant pentru tatăl mort. Astăzi ar fi fost ziua lui

„Și cât mi-aș fi dorit să-ți mai spun măcar o data „LA MULTI ANI,TATA!” #lovemyfather #bestfamily  #missyou
#bestfather”, a scris Andreea Antonescu pe contul de socializare.

Andreea Antonescu are o fetiță superbă, în vârstă de 5 ani, de care este foarte mândră. Întrebată de toată lumea dacă ia în calcul să-i facă Siennei un frățior sau o surioasă, cântăreața a dat un răspuns hotărât. Andreea Antonescu nu își mai dorește un copil, cel puțin nu acum. Este mulțumită de Sienna și spune că nici fetița ei nu dorește să aibă un frățior sau o surioară. Cu toate acestea, cântăreața spune că, dacă se va întâmpla să devină din nou însărcinată, îl va primit cu bucurie.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.