Aventura dintre fotbalist şi Tania Budi a făcut-o pe asistenta tv să-l scoată pe Adrian Cristea din inima ei.
„Despărţirea dintre mine şi Adrian Cristea era previzibilă. O aşteptam. Nu am de ce să sufăr. Am alte dorinţe şi priorităţi. Ştiam că urmează sfârşitul. Eram ruptă emoţional de el de ceva timp. Nu mai simţeam nimic pentru el după aventura cu Tania Budi. De Crăciun am fost la el la Iaşi, la părinţii lui. Adrian a încercat să mă oprească, dar era prea târziu”, a spus vedeta.
„Dacă mă invită Victor Slav la o cafea, accept!”
Cât despre presupusa relaţie amoroasă dintre fosta asistentă tv şi Victor Slav, Bianca a declarat că nu e vorba de aşa ceva, totuşi nu ar refuza să iasă la o cafea împreună.
„Nu am nicio relaţie cu Victor Slav. Cum să nu-ţi placă de Victor Slav? Arată bine, e singur. Am fost compatibili la dans. Eu sunt momentan singură. Dacă mă invită Victor la o cafea, accept.”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.