Cabral și-a dat jos barba și apoi a luat-o în brațe pe Namiko, iar micuța nu a avut chiar reacția așteptată de tatăl ei. Fanii acestuia a reacționat imediat și i-au trimis zeci de mesaje.

Cabral a renunțat la barbă. Cum arată acum realizatorul tv

„Vreau să văd și eu dacă la a noastră se va întâmpla la fel. Dar ce avem noi aici, un amestec dintre Denzel Washington și Leonardo DiCaprio”, a spus Cabral.

Recent, soția lui Cabral, Andreea Ibackam, a dezvăluit cum a ales numele fetiței sale. „Alegerea unui prenume pentru fetița noastră a adus multă presiune pe umerii noștri de părinți. ? Și cu toate că am simțit de la începutul sarcinii cât de important este să-i găsim un nume care s-o definească până la adânci bătrâneți (drept dovadă am și demarat căutările devreme), am ajuns s-o cunoaștem (9 luni mai târziu) și s-o strigăm „fetița. Sau „Petunia, pe numele de cod. Acestea fiind spuse, vorba americanului, NAMIKO IBACKA is in the house începând de luna aceasta. Namiko, „copilul valurilor, un nume de origine japoneză. Copilul nostru iubit care, deloc întâmplător, a iubit apa de la prima atingere. Un nume rar întâlnit pe meleagurile noastre, ce s-ar putea să te surprindă în primă instanță. Asta înainte să te cucerească, așa cum a făcut și cu noi„, a spus Andreea.

Citește și

Adevăr sau fake news? Europarlamentarii unguri neagă că Dăncilă le-ar fi spus că nu există corupție în România, ci doar diferențe culturale

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.