Aflaţi împreună în Israel, unde aveau un contract pentru un spectacol, împreună cu mai mulţi artişti români, Catanga şi Aurel Pădureanu au fost invitaţi şi la o petrecere alături de ceilalţi cântăreţi. După câteva ore de distracţie, una dintre starlete a devenit foarte prietenoasă cu Pădureanu.

«O lăsam fără păr»

Atât i-a trebuit Catangăi, care a sărit imediat la bătaie şi şi-a înfipt mâna în părul rivalei. “Eu sunt geloasă şi când am văzut-o că se băga pe el, am făcut scandal. Am bătut-o de faţă cu cei lal ţ i , acolo, la petrecere. Ne-a despărţit Pădureanu, că o lăsam fără păr. Sunt mulţi ani deatunci”, a povestit Catanga pentru Libertatea. Din acel moment, soţul vedetei s-a ferit să-i mai dea motive de gelozie.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.