Antonia a anunțat că va lansa o nouă piesă și cu ocazia asta le-a și răspuns fanilor la întrebări. Una dintre ele fiind: ”Ți-ar plăcea să ai gemeni?”

”Nu, nu mi-aș dori să fiu însărcinată cu gemeni. Chiar nu. Ar fi deja al treilea copil și știți… trei copii. Dacă totuși aș fi însărcinată cu gemeni ce aș face, m-aș descurca, că să fac altceva?”, a declarat Antonia.

Spunând că ar fi deja al treilea copil, probabil Antonia s-a referit la copiii pe care îi are cu Alex Velea, căci deja este însărcinată pentru a treia oară, iar copilul pe care îl poartă în pântece este de fapt al treilea. Antonia mai are un băiețel, Dominic, cu Alex Velea și o fetiță, Maya, cu primul ei soț.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.