Îmbrăcată într-o fustiță mulată din piele, blonda ”a pus la respect” audiența masculină dresând-o cu succes la fiecare mișcare a sa. Preț de jumătate de oră, solista a cântat și dansat senzual spre în cântarea tinerilor din public și dezabrobarea însoțitoarelor lor.
Misty, pe numele său Alexandra Pavel, a fost urmărită din umbră de iubitul său care a venit special să o încurajeze și care a sărutat-o adolescentin atunci când blondina a coborât de pe scenă.
Timp de două zile, Misty a fost gazda manifestării concertistice organizată de Mix Music, la care au mai cântat: Nicole Cherry, Roxana Nemeș, Admiral C4C, Cristina Spătar, Amna, Rucsy(Blaxy Girls), Radu Ille, Mândrele, Andra Apostu, Elena Merișoreanu. Constantin Enceanu și Petrică Mâțu Stoian.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.