„Ideea mi-a fost sugerată de cineva care m-a ajutat în privinţa asta. Eu am fost de acord şi am considerat că merit un ajutor, nu cred că am fost imorală. Am peste 18 ani şi cred că am destulă minte încât să cred că nu am luat cea mai greşită decizie. Nu cred că i-am făcut atâta rău mamei mele încât să merit tratamentul primit”, a spus Ella Dumitru.

Înjunghiată de tatăl Ellei

Simona, mama Ellei, a fost înjunghiată de tatăl fetei, pentru că acesta nu a suportat să se despartă de el. Femeia a scăpat cu viaţă, însă a rămas paralizată de la brâu în jos şi este imobilizată într-un scaun cu rotile de mai bine de 10 ani.
Citeşte şi:

  • Halucinant! Câştigătoarea de la „Dansez pentru tine” şi-a dat în judecată mama paralizată. Îşi vrea înapoi banii câştigaţi la concurs
  • Ella Dumitru, câştigatoarea de la „Dansez pentru tine”: „Am plecat de acasă şi mi-am dat în judecată mama paralizată pentru că… „
  • Ella Dumitru, câștigătoarea de la „Dansez pentru tine”: „N-am folosit banii în scopul tratamentului experimental. Ne-am plătit datoriile”

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.