Celebrul fotomodel Bianca Drăguşanu a amânat tradiţionala lună de miere până în decembrie, pentru a se opera. Nu de alta, dar durerile de picioare şi vânătăile imense, apărute din cauza circulaţiei periferice defectuoase, deveniseră insuportabile. Medicii i-au extras hematoamele şi i-au prescris un tratament care începe să dea roade.
A fost cărată în braţe de soţul ei
Aşa cum a jurat şi în faţa lui Dumnezeu când s-au căsătorit, soţul ei, Victor Slav (33 de ani), i-a fost aproape la greu şi, la ieşirea din spital, a luat-o în braţe, pentru a o sui în maşină. Vedeta recunoaşte că a avut emoţii înainte de a urca pe masa de operaţie:
“Am avut stres şi înainte, şi după intervenţia chirurgicală. În fiecare zi mă simt mai bine şi, în scurt timp, voi putea purta din nou tocuri. Abia aştept! Sunt o persoană optimistă, am alături soţul, familia, prietenii şi cred în Dumnezeu”, ne-a spus ea ieri.

E supărată că mulţi nu cred în dragostea ei pentru Victor

Bianca este necăjită însă că, în timp ce era spitalizată, mulţi au aruncat în ea cu noroi, susţinând pe la emisiunile TV că s-a căsătorit cu Victor Slav doar de dragul publicităţii:
“Atât timp cât ne înţelegem, nu pricep răutăţile unor oameni care nu vor să ne lase să ne iubim în pace!”, ne-a mai spus Bianca.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.