Dacă în urmă cu doi ani, când a născut-o pe Ava Stephanie, proaspăta mămică revenea la pupitrul știrilor sportive de la Prima TV după doar câteva luni, scurtându-și astfel concediul de maternitate, de această dată, vedeta nu a mai adoptat aceeași rețetă.

Anca Serea nu se mai grăbește să se întoarcă în televiziune

Întoarcerea pe micul ecran pentru ea nu este o prioritate, preferând să se ocupe îndeaprope de cei 5 copii, să se implice în diverse campanii, iar în emisiuni să apară doar în postura de invitată.

ANCA SEREA_MOISE_ADRIAN SINA

“Nu știu, fiindcă între timp lucrurile, prioritățile s-au schimbat în viața mea. Mă tentează televiziunea, nu spun nu, dar deocamdată prefer să-mi aloc timpul familiei”, a declarat, pentru Libertatea, Anca Serea.

Vedeta a bifat mai multe vacanțe în această perioadă, preferând să valorifice la maximum timpul alături de soț și de cei 5 copii.

Foto: Facebook

Citește și:

EXCLUSIV/ Anca Serea a muncit patru ore ca să îl nască pe Moise: “Are fața lui Adi și părul meu!”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.