Felicia Munteanu, Andreea Bododel, Beatrice Tican sau Mădălina Secuianu sunt doar câteva dintre femeile despre care s-a spus că i-ar fi iubite lui Pepe. Unele nume au fost asociate de presă cu interpretul, altele însă, au fost confirmate, mai în glumă, mai în serios, chiar de acesta.
Se pare că toate fetele au făcut parte dintr-un scenariu bine ticluit de latinlover, pentru a abate atenţia presei de la adevărata parteneră, cu care dorea să-şi consume dragostea în linişte.
Frumoasele din jurul lui Pepe au fost doar de figuraţie | S-a afişat cu ele ca s-o ascundă pe Pastramă
↑ Raluca Pastramă este prima şi singura relaţie serioasă pe care Pepe a avut-o după despărţirea de Oana Zăvoranu
Mai mult, lungul şir de “iubite” l-a ajutat pe Pepe săşi recâştige imaginea de macho, afectată destul de mult de căsătoria cu Oana Zăvoranu. Apropiaţii interpretului susţin că Pepe şi Raluca au devenit un cuplu la nici o lună după divorţul controversat din iunie anul trecut.
SUPEROFERTĂ! Intră acum pe shop.libertatea.ro şi cumpără, la un preţ excepţional, cartea «Misterele dragostei»!

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.