„Nu regret că m-am despărțit de Monica. Sunt fericit că am scăpat de ea. Nu o mai iubesc. Am spus la început că Monica este o persoană toxică pentru cei din jurul ei și îmi mențin declarațiile. Acum, nu repet  acest lucru, pentru că l-am spus la începutul divorțului”, a declarat Irinel Columbeanu, precizând însă că nu-și dorește să o jignească pe mama fiicei sale.

„Vreau să fiu diplomat și nu îmi doresc să o jignesc pe fosta mea soție, care este mama copilului meu”, a spus afaceristul.
Citește și: Irinel Columbeanu: „Monica pare o femeie fericită alături de cetățeanul chinez. Îi priește perspectiva noii vieți”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.