Iulia Albu și-a încheiat colaborarea cu postul de televiziune Kanal D, potrivit click.ro.

Fashion-editorul s-a reorientat și acum colaborează cu un alt post de televiziune. Este vorba despre Pro TV.

Conform sursei mai sus-menționate, de mai bine de o lună, Iulia Albu a fost cooptată la emisiunea „La Măruţă”, unde le comentează pe vedetele care merg la evenimentele mondene.

„Iulia Albu şi-a încetat colaborarea cu postul Kanal D din motive personale. Ea a refuzat să semneze un nou contract cu patronii turci. Iulia este la fel de dedicată ca şi până acum profesiei sale, doar că va face ce a făcut până acum la un alt post tv, iar rubrica de la Pro TV este ceea ce îşi dorea”, au declarat surse din Pro TV.

Iulia Albu nu mai lucrează la Kanal D. La ce post TV s-a mutat

Citește și: „Dosarele X” în Blejoi. Am fost în comuna prahoveană care pe 4 decembrie a fost cea mai poluată localitate din lume. «Nu am simțit nimic deosebit sau să se vadă ceva nor, mai deosebit. Nici miros»

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.