Site-ul cancan.ro a scris că un scandal de proporții a avut loc la filmările celui de-al 13-lea sezon al emisiunii „iUmor” de la Antena 1. Mai exact, Mihai Bendeac s-ar fi certat cu producătorii show-ului care e difuzat în fiecare zi de vineri și de duminică la Antena 1.

Într-una dintre pauze, Mihai Bendeac ar fi urmărit un filmuleț în care Mugur Mihăescu îi punea la zid pe cei care cred în vaccinul anti-COVID și, implicit, în pandemie. Juratul „iUmor” îl lua la mișto pentru atitudinea lui. El ar fi fost filmat în timp ce râdea de Mugur Mihăescu, în fapt, bunul său prieten, urmând ca apoi Antena 1 să difuzeze imaginile pe post. Mihai Bendeac nu ar fi fost de acord și de aici ar fi pornit scandalul, scrie sursa precizată mai sus.

mihai-bendeac-plecare-iumor-4Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 5

Pentru fanatik.ro, Mihai Bendeac nu a negat că există probleme între el și producătorii „iUmor”, show-ul difuzat de Antena 1.

„Momentan nu pot comenta”, a spus Mihai Bendeac. „Mai sunt trei ediții, nedifuzate încă”, a declarat actorul despre viitorul său ca apariții pe micile ecrane în postura de jurat al show-ului de la Antena 1.

Despre „iUmor”, sezonul 13

Pentru cel de-al 13-lea sezon, Delia, Cheloo, Mihai Bendeac și juratul-surpriză al fiecărei ediții se vor lăsa surprinși de cele mai neașteptate numere de umor din toate colțurile lumii. De la stand-up, magie, acrobații, teatru sau mimă și până la cele mai neobișnuite forme de a impresiona jurații „iUmor”, concurenții vin și în acest sezon hotărâți să obțină voturile acestora. Invitații speciali nu vor lipsi nici din acest nou sezon și vor demonstra din nou că umorul nu are limite.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.