Lady Gaga, câștigătoare a premiului Oscar, a fost invitata prezentatorului de televiziune Jimmy Kimmel. Vedeta, în vârstă de 32 de ani, a venit îmbrăcată cu un body de culoare neagră peste care a purtat o rochie din voal transparent.

În momentul în care a invitat-o la canapea, Jimmy Kimmel a fost surprins de camerele de filmat cu privirea ațintită la posteriorul artistei.

gaga1Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 6


Jimmy Kimmel nu și-a putut lua ochii de la fundul lui Lady Gaga până în momentul în care aceasta s-a așezat pe canapea.

FOTO: capturi video


Citește și: Cum și-a păcălit sfârșitul actorul Ion Dichiseanu, la cutremurul din ’77. O vorbă a făcut diferența dintre viață și moarte!


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.