Unul dintre cei 13 gospodari burlaci care s-au înscris la emisiunea „Gospodar fără pereche”, de la Pro TV, și-a găsit aleasa inimii. Și nu doar că a găsit-o, ci a făcut și nuntă, la eveniment fiind prezentă și moderatoarea show-ului, impresara Anamaria Prodan.

Gospodarul care a ajuns mire este Marin Cazan, care s-a căsătorit cu Marcela.

Marin Cazan este un cioban din satul Balșa, județul Hunedoara. Preocupat de munca la stână, a tot neglijat partea cu însurătoarea, iar la începutul anului a decis să apeleze la pețitoarea Anamaria Prodan. cea care i-a cucerit inima este Marcela, care are doi băieți frumoși și cuminți.

nunta gospodar4Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 3

Nunta a avut loc la începutul lunii noiembrie în orașul Orăștie, iar familia și cei mai buni prieteni le-au fost alături mirilor. Nu au lipsit de la petrecere gospodarii și pețitoarea Anamaria Prodan, care a fost foarte încântată de evenimentul la care mirii au arătat extraordinar de bine.

Întreaga nuntă va putea fi vizionată de telespectatori luni, 11 decembrie.


Citește și: VIDEO| „Ultima tonă. Am fost miner la Uricani”, filmul complet. Un documentar despre apusul mineritului și eșecul statului în a găsi alternative


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.