Ruxandra Dragomir a postat pe pagina ei de socializare o fotografie a unei perechi de picioare sexy şi o provocare adresată celor aproape 3.000 de prieteni virtuali.
Cel care va reuşi să ghicească primul cui îi aparţine superba pereche de picioare va avea parte de o oră de tenis în compania Ruxandrei.
„Bună…guess who’s legs are those? (ghici, ale cui sunt aceste picioare – n.r.)… o oră de tenis cu mine, celui/celei care ghiceşte”, este mesajul – provocare lansat de Ruxandra Dragomir.
Presupuneri au fost multe, însă, până acum, nimeni nu a reuşit să ghicească cine este proprietara picioarelor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.