Solista îşi doreşte să facă muzică pentru inima ei dar şi a celor care gustă acelaşi gen muzical ca şi ea. De aceea Alya a compus şi înregistrat piesa “Crazy Feeling” exact cum şi-a dorit, chiar dacă a lucrat la ea mai mult timp ca să iasă un produs de calitate.
“Lucrez la această piesă din martie şi mi-am dorit să o fac pentru sufletul meu, aşa cum îmi place mie. Cu această melodie vreau să induc ascultătorilor bună dispoziţie şi cred că am ajuns la maturitatea necesară că să mă exprim aşa cum îmi doresc atât prin muzică cât şi prin sentimente.
Piesa este rezultatul unor emoţii pozitive şi sper să le placă fanilor mei ce a ieşit”, a povestit Alya. Dacă place sau nu piesă, rămâne să descoperiţi singuri ascultand-o in continuare.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.