Blochina are mari probleme financiare

În acest scop, Vica, aşa cum e cunoscută fosta balerină, l-a acţionat în instanţă pe Piţurcă la Judecătoria sectorului 5 din Bucureşti, în numele fiului ei minor, Edan Blochin. Dosarul, al cărui obiect este stabilirea paternităţii, a fost înregistrat pe 27 decembrie anul trecut, cu numărul 24938/302/2011, şi are ca prim termen de judecată data de 2 februarie.
Nu e exclus ca la această iniţiativă a Victoriei Blochina să fi contribuit şi hotărârea lui Piţi, care a pus punct relaţiei anul trecut şi nu i-a mai oferit sprijin financiar presupusei amante. În urma acestei decizii, fosta balerină se confruntă cu o lipsă acută de bani. O dovedeşte materialul Selecţionerul Victor Piţurcă a fost dat în judecată de presupusa lui amantă într-un proces privind paternitatea fiului eipublicat în vara anului trecut de Libertatea, care a descoperit că Victoria Blochina avea restanţe de 17.454 de lei la întreţinere, ocupând locul secund în topul rău-platnicilor din imobilul în care locuieşte în Capitală.

Stângă, într-o situaţie similară

Într-o situaţie similară cu cea a lui Victor Piţurcă se află şi Vasile Stângă (foto), selecţionerul naţionalei masculine de handbal a României.
Acesta a fost dat în judecată de Felicia, fosta lui amantă, pentru a admite că este tatăl Cristinei, fiica ei. Chiar dacă justiţia a stabilit că este tatăl fetei, Stângă refuză în continuare să o recunoască drept copila sa.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.