Andreea Bănică se află zilele acestea la Moscova, unde a susținut un concert, iar în timpul liber s-a bucurat de obiectivele turistice ale spectaculosului oraș.
Îmbrăcată lejer, poate chiar prea lejer – într-o salopetă crem, pe sub care nu purta sutien, artista a ținut să-și treacă într-un album foto frumusețile pe care le-a vizitat. Într-una din instantanee, se poate vedea pe fundal și catedrala Sf Vasile, din capitala Rusiei. Însă fanii de pe Facebook, unde a fost postată poza, cu siguranță au văzut multmai târziu monumentul din spate. Și asta pentru că era eclipsat nu numai de Andreea, dar și de sfârcurile care se cunoșteau pe sub bluza larguță, oferind admiratorilor o adevărată priveliște … păcătoasă.
Foto: Facebook/Andreea Bănică

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.