„Suntem pupăcioși câteodată, mai ales la început eram, acum 14 ani. L-am întrebat dacă vine în vacanță cu mine, mama și Ilinca, dar a zis că are treabă. Ne-am bucurat doar de trei zile de vacanță, pentru că a plouat. Când l-am sunat că venim mai repede acasă, a rămas șocat.”, a povestit Anamaria Ionescu, la Răi Da’ Buni.

„Cuplurile nu se ceartă în vacanță dacă merg separat. Când au plecat gagicile știam foarte clar că urmează o săptămână cu ploi. Am zis că fac sport, mi-am propus să plec mai repede de la studio, dar au venit ele mai devreme. Noi n-am mers niciodată să mergem toți trei într-o vacanță.”, a spus și Tudor Ionescu  la Răi Da’ Buni. În luna mai, Tudor de la Fly Project a devenit cetățean de onoare al orașului Aiud. Artistul promovează România și locurile copilariei sale ori de cate ori are ocazia și oriunde se află în lume.

Citește și

CORESPONDENȚĂ DE LA BRUXELLES/ Începe unul dintre cele mai tensionate summit-uri NATO din ultimii 20 de ani. Cum se poziţionează România

 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.