Meciul a contat pentru grupa B, de la Copa America, din Chile.

Pentru Argentina au marcat Aguero (29) şi Messi (36, penalty), iar pentru Paraguay au înscris Valdez (60) şi Barrios (90).

”Am fost fraieri în repriza a doua, parcă eram copii de grădiniță”, a spus ”Puricele”, dezamăgit, la finalul jocului.

Într-un alt meci din grupa B, Uruguay, deţinătoarea trofeului, a învins, scor 1-0, naţionala statului Jamaica, prin reuşita lui Cristian Rodriguez, din minutul 52.

La Copa America au loc astăzi meciurile din grupa C: Columbia – Venezuela şi Brazilia -Peru.

La 31 de ani de la Revoluție, un fost șef militar rupe tăcerea. Șocant ce s-a întâmplat cu cadavrele soților Ceaușescu. Unde au fost aruncate
ȘOC total! În ce hal a ajuns Irinel Columbeanu. Oamenii de pe stradă au rămas fără cuvinte
PARTENERI - PLAYTECH
Horoscop 24 septembrie 2020. Berbecii au parte de probleme destul de ciudate în relațiile de parteneriat
Un cuplu celebru, găsit fără suflare în propria casă! Ce a descoperit poliţia la faţa locului