Zidane a precizat că a ales să colaboreze cu Mango pentru că ”este o marcă foarte cunoscută”. Francezul a arătat și ce-și propune colecția prezentată: ”Pentru bărbați, este apreciabil să poată să se îmbrace într-un mod elegant la un preț abordabil. Mi se va spune, desigur, că am fost văzut adesea asociat unor producători de lux sau purtând costume realizate de italieni, dar nu este ceva incompatibil, ci din contră! Mie îmi place diversitatea”.

Cu toată implicarea în lumea modei, Zidane a subliniat că prioritatea lui rămâne meseria de antrenor al echipei de rezerve a clubului din Madrid. ”Sunt profesii total diferite”, a concluzionat el.

Zidane is new face of Mango

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.