3804-103338-tcfi.jpgCFR Cluj i-ar putea primi în probe pe foştii interna­ţionali italieni Alessio Ta­c­chinardi şi Stefano Fiore,  jucători în vârstă de 33 de ani. Primul a evoluat ultima dată la Brescia, cel de-al doilea rupân­du-şi an­gajamentul cu Man­­­to­va Calcio.

Fiore, care a acumulat 321 de partide în Serie A, şi Ta­c­chi­nardi, de cinci ori cam­pion al ­I­ta­liei cu Ju­ven­tus, ar urma să fie ob­servaţi timp de două săptămâni de ofici­alii clubului clujean şi du­­pă aceea, în caz că vor con­firma aşteptările, să sem­­neze contracte valabile pe o perioadă de 6 luni.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.