3798-102024-alexandra.jpg

Vorbesc des la telefon

Cu toate că s-a cuminţit, iar soţia sa Consuelo şi cele două fiice, Adriana şi Maya, reprezintă universul lui, Mutu revine mereu în atenţia „fostelor”. Prima soţie  a Bri­li­an­tului, Alexandra Dinu, a povestit pentru re­­vista „Diva” impresiile pe care i le-a lăsat căsnicia cu atacantul Fio­ren­tinei. „L-am iubit foarte mult pe omul (n.r. – Adrian Mu­tu) cu care am făcut un copil. Astăzi, e totul ok între noi. Vorbim din când în când la telefon”, a mărturisit Alexandra, care crede că e­şe­cul re­la­ţiei cu Mu­tu a fost o lip­să de no­roc.

„Căs­­­ni­cia mea nu a mers, dar asta nu în­seamnă că e ceva în ne­re­gulă. Am e­xem­plul pă­ri­n­ţilor mei, care s-au căsătorit foarte tineri şi care sunt împreună de 28 de ani. Ei îmi arată că se poate. E vorba şi de noroc”.

3798-102026-adiocpil.jpg
Actriţa spune că par­tenerul ei de viaţă nu poate lua locul tatălui natural al lui Mario. „Din fe­ri­cire, Mario are un tată”, a spus A­le­xan­dra, care tră­ieşte drama u­nei femei în­săr­cinate în te­­lenovela „Doc­­­­tori de ma­­­me”: „Mi-am a­min­­tit de mo­­men­tele în care îl aş­tep­tam pe Ma­rio. A fost, cred, cea mai frumoasă pe­rioadă din via­ţa mea”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.