Diana a povestit, la Antena Stras, că tradițiile de nuntă se vor ține doar la Florin pastramă acasă, nu și la Brigitte Sfăt.

„La ea acasă nu este cu tradiţii, la Florin acasă va fi. În momentul acesta este fericită şi îmi doresc ca Florin să fie bărbatul vieţii ei. Ea este un om foarte bun.

Azi e liniştită, eu mă aşteptam să fie agitată. Eu am sfătuit-o să nu intre în starea de agitaţie”, a declarat Diana, conform spynews.ro.

Nunta lui Brigitte Sfăt și a lui Florin Pastramă are loc duminică, 7 iulie 2019, la un salon de lux din Capitală. Florin Pastramă este cel de-al patrulea soț al vedetei.


Citește și:

Prețul gloriei. În sport, banii și performanța vin la pachet cu suferința: scolioză, Parkinson, fracturi, rupturi și bătături

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.