Dacă freza lui Kim Jong-un a fost îndelung subiect de comentarii de-a lungul timpului, acum liderul de la Phenian și-a schimbat look-ul, iar proaspăta coafură este, din nou, ținta miștourilor.
Dacă până acum liderul iubit își purta părul cu gel, dar pe spate și ras la tâmple, acum Kim și-a zbârlit mai mult șuvițele, iar zonele din lateral sunt acum mai bogate.
Imediat cum fotografia cu Kim Jong-un în care „defila” cu noua freză a făcut înconjurul Internetului, cârcotașii au și început să îi „coafeze” și pe alți președinți astfel. Cum era de așteptat, Obama nu a scăpat de creativitatea internauților.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.