Accidentul produs din cauza patrupedelor a avut loc în comuna vasluiană Solești, miercuri noaptea, în condițiile în care șoseaua nu era luminată, pe DN 24.

Accidentul s-a produs miercuri, în jurul orei 22:30. O masinã înmatriculatã în Vrancea, condusã de un sofer din Vaslui a sãrit un sant, a lovit un podet, un gard apoi o masinã parcatã pe celãlalt sens de mers. Conducãtorul auto a spus cã a pierdut controlul volanului dupã ce a încercat sã evite doi câini, care mergeau pe marginea drumului” au declarat reprezentanții IPJ Vaslui, citați de vremeanoua.ro.

Tânăra de 18 ani aflată în dreapta șoferului a fost rănită ușor și transportată la spital.


Citește și: AUDIO: Claudia Nicolae, fosta consilieră a lui Carmen Dan și acum director la Agerpres, a mințit! Publicăm înregistrarea convorbirii telefonice care arată că demonstranții din 10 august au fost urmăriți de Guvern!


Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.